Turboo Automation Co., Ltd.

Więcej niż producent kołowrotków!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.

dobra jakość Brama Kołowrotu Statywu na sprzedaż
dobra jakość Brama Kołowrotu Statywu na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.

1
Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.
Company profile

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Turboo
Ilość pracowników : 140~160
Coroczne wyprzedaże : 10000000-11000000
Rok założenia : 2011
pc Export : 70% - 80%
R & D department: 30 person
TURBOO Automation Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach automatyzacji bram w Chinach. Jesteśmy zaangażowani w automatyzację bramek od 2006 roku.


Specjalistyczna wiedza i umiejętności są przekazywane do TURBOO przez każdego członka zespołu, co umożliwia TURBOO wytwarzanie i oferowanie szerokiego zakresu doskonałej automatyzacji bramek z kołowrotu trójdrożnego, bramy z klapą, bramy z barierą wahadłową, kołowrotu z pełną wysokością, blokera wszelkiego rodzaju automatycznych bramek itp. elektroniczne rozwiązania zabezpieczające.


Nasz główny udział w rynku pochodzi z zagranicy, gdzie znajdują się w południowo-wschodniej, środkowo-wschodniej Europie, Ameryce itd. Kupujący pochodzą z ponad 80 krajów takich jak Korea, Singapur, Filipiny, Tajlandia, Wietnam, Indie, Nowa Zelandia, Pakistan, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Rumunia, Meksyk, Kanada, Stany Zjednoczone, Brazylia, Egipt, Malta, Australia, Włochy, Kostaryka, Indonezja, Nigeria, Anglia, Kenia, Bułgaria, Iran, Irak, Liban, Węgry, Urugwaj, Argentyna itp. Ponadto zajmujemy się również bardzo dobrym udziałem w rynku krajowym. Dzięki stabilnym i wysokiej jakości produktom oraz terminowym i doskonałym usługom, TURBOO zyskał bardzo dobrą reputację w branży i zaufanie wśród klientów i partnerów.


Nasze bramki obrotowe i bramy zostały zaprojektowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa i optymalizacji siły roboczej w punktach wejścia. Te systemy zapewnią wydajną i elegancką kontrolę indywidualnego dostępu do twoich pomieszczeń. Są proste w instalacji, łatwe do zrozumienia i proste w utrzymaniu. Produkty "TURBOO" znajdują szerokie zastosowanie w przedsiębiorstwach przemysłowych, ogrodzie mieszkalnym, biurach budowlanych, sklepach, muzeach, instalacjach bezpieczeństwa, więzieniach, elektrowniach atomowych, lotniskach, kolejach, portach morskich, centrach wystawowych, ośrodkach narciarskich, fitness i innych dziedzinach.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Grace mao

Tel: 86-755-29809981-29010765

Faks: 86-755-29164103

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)