Turboo Automation Co., Ltd.

Więcej niż producent kołowrotków!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Brama Kołowrotu Statywu na sprzedaż
dobra jakość Brama Kołowrotu Statywu na sprzedaż
Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Specjalistyczna wiedza i umiejętności są przekazywane do TURBOO przez każdego członka zespołu, co umożliwia TURBOO wytwarzanie i oferowanie szerokiego zakresu doskonałej automatyzacji bramek z kołowrotu trójdrożnego, bramy z klapą, bramy z barierą wahadłową, kołowrotu z pełną wysokością, blokera wszelkiego rodzaju automatycznych bramek itp. elektroniczne rozwiązania zabezpieczające.

  • OEM / ODM
    Specjalista Wiedza i umiejętności są dostarczane do TURBOO przez każdego członka zespołu, co umożliwia TURBOO wytwarzanie i oferowanie szerokiej gamy doskonałych automatyzacji bramek z kołowrotu trójzębowego, bramę klapy, bramę bariery wahadłowej, kołowroty na całą wysokość, blokadę drogi wszystko rodzaje bramek automatycznych itp. elektroniczne rozwiązania zabezpieczające i rozwiązanie OEM / ODM.

  • R & D
    Firma TURBOO zawsze była zaangażowana w badania i rozwój oraz innowację nowego produktu i nieustanne dążenie do jakości tradycyjnych produktów. W październiku 2016 r. Firma osobno założyła centrum badawczo-rozwojowe Turboo Automation o powierzchni biurowej ponad 1500 metrów kwadratowych, a istniejący zespół badawczo-rozwojowy i inny związany z tym personel to ponad 50 osób, jednocześnie mamy laboratoria, test pokoje i profesjonalne centra jakości. Zastosowanie nowych technologii i nowych sposobów rozwoju branży, optymalizacja standardowych produktów poprzez badania i rozwój, dzięki czemu produkty są najwyższej jakości w grupie. Poza tym kontynuujemy wprowadzanie nowego produktu na rynku segmentów bramek liniowych, ustanawiając bariery techniczne i dostosowując się do trendu dużych danych, opanowując duże dane chodnika. Silna siła badań i rozwoju sprawia, że ​​Turboo ma zdolność szybkiego dostosowywania klientów i bardziej jednolitą i stabilną standaryzację formy produktu, o wiele więcej niż ich odpowiedniki w około 5000000 razy i więcej bezpieczeństwa. Zdobyliśmy prawie sto patentów, z Certyfikat Unii Europejskiej CE; 2015 Turboo zdobył krajowy tytuł przedsiębiorstw high-tech.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Turboo Gate & Door Automation Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Grace mao

Tel: 86-755-29809981-29010765

Faks: 86-755-29164103

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)